Аджимян Ольга, 47 років, м. Запоріжжя. «Від імені багатьох відпочиваючих, я хочу виразити подяку….»

Трускавець — це місто, де люди знаходять себе….

 

В шаленому ритмі сучасного життя минають роки. Ми поспішаємо жити та все встигнути. Але рано чи пізно доводиться зупинитись і замислитись про своє здоров’я. І тоді ми «відкриваємо» для себе чудове місто, місце, де люди знову знаходять здоров’я та сили.

Трускавець — це благодатний край. Тут працюють і зустрічають відпочиваюваючих особливі люди. Це відчувається всюди. Трускавець гостинно зустрічає людей з різних міст та країн, з різним достатком. Але всіх приїжджих об’єднує спільне бажання покращити своє здоров’я, якість життя. Тут все служить цьому — цілющі джерела, п’янке повітря, уважні люди.

Я вже 10 років приїжджаю на цей курорт. Кожного разу з цікавістю спостерігаю — місто росте, розвивається, Але при цьому не втрачає своєї самобутності.

Два роки тому мені пощастило зустріти в Трускавці чудову людину, справжнього майстра своєї справи — реабілітолога, масажиста-остеопата Раіса Гусманова. Не використовуючи ліки, він допоміг мені завдяки своїм «чарівним рукам» та глибоким знанням, повернутись до активного життя. А головне, я змінила свій погляд на здоров’я, що допомогло вирішити багато проблем. Раіс допомагає не лише курсом масажу. Спілкуючись з ним, відкриваєш для себе нове в світосприйнятті, в розумінні самого себе та оточуючих. Раіс Гусманов дуже глибока, освічена, делікатна людина, вся його діяльність направлена на служіння та допомогу людям. Своїм особистим прикладом він заставляє повірити в себе, у власні сили.

Кожного ранку Раіс Хамзієвич зустрічає відпочиваючих в парку на зарядці, яку проводить безкоштовно за своєю методикою, «заряджає» енергією та оптимізмом на весь день. Виконуючи його поради та рекомендації, пройшовши курс масажу, щоденної зарядки, дуже швидко відчуваєш покращення самопочуття, легкість в тілі та чудовий настрій. Мене ці відчуття супроводжують на протязі всього року.

Від імені багатьох відпочиваючих я хочу виразити подяку Раісу Хамзієвичу Гусманову та чекаю зустрічі знову….

 

Аджимян Ольга, 47 років. м. Запоріжжя.